دانلود کتاب ژرفتر از اقیانوس احمد شاملو 356 صفحه PDF پی دی اف

حراج

دانلود کتاب ژرفتر از اقیانوس


تاریخ انتشار

17 تیر 1403

حجم فایل

1.3 مگابایت

تعداد صفحات

356 صفحه

نوع فایل

PDF

قیمت

40000

کتاب ژرفتر از اقیانوس احمد شاملو 356 صفحه PDF پی دی اف در سایت رمز فایل برای شما مخاطبان به اشتراک گذاشته شده است. دراین مجموعه به ترجمه شاملو از شعر شاعران بزرگی همچون اکتاویو پاز- پل الوار- کلارا خانس- لنگستون هیوز- فدریکو گارسیا لورکا- یانیس ریتسوس – ژاک پره ور-ناظم حکمت و مارگوت بیکل می پردازیم بی تردید یکی از ویژگی های برتر شاملو ترجمه شعر از زبان های دیگر به زبان فارسی است اگر به اشعار لورکا و مارگریت بیگل با ترجمه احمد شاملو نگاه کنیم و دو متن را با یکدیگر مقایسه کنیم می بینیم که شاملو در این ترجمه ها شاهکار کرده است.با سایت رمز فایل در این مطلب همراه باشید.

دانلود کتاب ژرفتر از اقیانوس احمد شاملو

خرید کتاب ژرفتر از اقیانوس

ژرفتر از اقیانوس احمد شاملو

درباره کتاب ژرفتر از اقیانوس

خلاصه کتاب ژرفتر از اقیانوس

خلاصه کتاب ژرفتر از اقیانوس احمد شاملو

بی تردید یکی از ویژگی های برتر شاملو ترجمه شعر از زبان های دیگر به زبان فارسی است اگر به اشعار لورکا و مارگریت بیگل با ترجمه احمد شاملو نگاه کنیم و دو متن را با یکدیگر مقایسه کنیم می بینیم که شاملو در این ترجمه ها شاهکار کرده است
شاملو در ترجمه شعر آن چنان هنرمندانه زبان مبدا شعر را با زبان مقصد همراه می کرد که اشعارش آئینه ای بود از آن چه شاعر اصلی سروده بود . ترجمه های شاملو بسیار موفق بوده چون در عمق واژه ها وارد شده و در طیف شعر شاعر قرار می گیرد و آرام آرام با او همسو می شود و کم کم با او ارتباط می گیرد در این جا است که مترجم تبدیل به آن شاعر می شود که فارسی بلد است. بنابراین آن شعر دوبار به وسیله شاملو به فارسی سروده می شود.

کتاب صوتی ژرفتر از اقیانوس

قیمت کتاب ژرفتر از اقیانوس

درباره کتاب ژرفتر از اقیانوس

ژرفتر از اقیانوس

کتاب ژرفتر از اقیانوس

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب ژرفتر از اقیانوس احمد شاملو 356 صفحه PDF پی دی اف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مشابه

برو بالا