دانلود کتاب قبیله های اخلاقی جاشوا گرین 417 صفحه PDF پی دی اف

حراج

دانلود کتاب قبیله های اخلاقی


تاریخ انتشار

16 تیر 1403

حجم فایل

32.5 مگابایت

تعداد صفحات

417 صفحه

نوع فایل

PDF

قیمت

50000

کتاب قبیله های اخلاقی جاشوا گرین 417 صفحه PDF پی دی اف در سایت رمز فایل برای شما مخاطبان به اشتراک گذاشته شده است. مغز انسان به‌گونه‌ای طراحی شده است که قادر به زندگی قبیله‌ای با دیگران و کنارآمدن و یا مبارزه با آن‌ها می‌باشد. با کوچک‌شدن جهان، خطوط اخلاقی‌ای که ما را از هم جدا می کند برجسته‌تر و گیج‌کننده‌تر می‌شوند. ما بر سر همه چیز از قوانین مالیاتی گرفته تا گرم‌شدن کرۀ زمین می‌جنگیم و نمی‌دانیم که کجا می‌توانیم نقطۀ اشتراک خود را پیدا کنیم.

قبیله‌های اخلاقی با ترکیبی بزرگ از علوم اعصاب، روانشناسی و فلسفه، علل اساسی درگیری مدرن را آشکار کرده و مسیر روبه‌جلو را آشکار می‌کند. گرین مغز انسان را به یک دوربین دوگانه دارای تنظیمات خودکار و دستی شبیه کرده است و برایمان شرح می‌دهد که در چه مواقعی باید از تنظیمات خودکار و در چه موقعیت‌هایی از تنظیمات دستی استفاده کنیم.با سایت رمز فایل در این مطلب همراه باشید.

دانلود کتاب قبیله های اخلاقی

کتاب قبیله های اخلاقی pdf

کتاب قبیله های اخلاقی

قبیله های اخلاقی جاشوا گرین

درباره کتاب قبیله های اخلاقی

خلاصه کتاب قبیله های اخلاقی جاشوا گرین 

گرین مغز انسان را به یک دوربین دوگانه دارای تنظیمات خودکار و دستی شبیه کرده است و برایمان شرح می‌دهد که در چه مواقعی باید از تنظیمات خودکار و در چه موقعیت‌هایی از تنظیمات دستی استفاده کنیم. او در پی یافتن راهی برای پیداکردن «فرااخلاق» است. فرااخلاقی که بتواند گروه‌های انسانی با عقاید مختلف را کنار یکدیگر جمع کرده، از نزاع‌های آنها بکاهد.

او با استفاده از علوم اعصاب پیشرفته و تکنیک‌های شناختی دریافته است مردم واقعاً چگونه تصمیمات اخلاقی می‌گیرند. قبیله‌های اخلاقی به ما نشان می‌دهند که چه زمانی به غرایز خود اعتماد کنیم، چه زمانی به استدلال بپردازیم و چگونه استدلال صحیح می‌تواند ما را به جلو سوق دهد. نویسنده در ابتدای این کتابِ مفصل و پیچیده به شما قول می‌دهد که دیدتان را نسبت به مسائل اخلاقی روشن‌تر کند.

کتاب صوتی قبیله های اخلاقی

کتاب قبیله های اخلاقی قیمت

جاشوا گرین قبیله های اخلاقی

خلاصه کتاب قبیله های اخلاقی 

قبیله های اخلاقی

فهرست مطالب کتاب قبیله های اخلاقی جاشوا گرین :

فصل اول

  • تراژدی اشتراکات

فصل دوم

  • ماشین اخلاق

فصل سوم 

  • منازعات بر سر مراتع جدید

و…

فصل دوازدهم

  • فراتر از اخلاقی که در کادر قرار می دهد و دکمه را می فشرد

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب قبیله های اخلاقی جاشوا گرین 417 صفحه PDF پی دی اف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مشابه

برو بالا