دانلود کتاب نغمه های جاویدان یا صد بند تاگور از رابیندرانات تاگور 166 صفحه PDF پی دی اف

حراج

دانلود کتاب نغمه های جاویدان یا صد بند تاگور  از رابیندرانات تاگور


تاریخ انتشار

04 تیر 1403

حجم

3.624

قیمت

20000

نوع فایل

پی دی اف

تعداد صفحات

166

کتاب نغمه های جاویدان یا صد بند تاگور از رابیندرانات تاگور 166 صفحه PDF پی دی اف در سایت رمز فایل برای شما مخاطبان به اشتراک گذاشته شده است.

کتاب صد بند تاگور که به ضمیمهٔ یادگار مسافرت رابیندرانات تاگور به ایران منتشر شده، نمونهٔ بسیار کوچکی است از میان هزارها گفتار این شاعر اهل هندوستان. تاگور موسیقی‌دان، فیلسوف، شاعر و نقاش بود؛ هنرمندی که درگذشت و آزادیِ کشورش را ندید.

مؤسسهٔ انتشارات دانشگاه تهران بر انتشار کتاب‌های آکادمیک تمرکز دارد. این مؤسسه از سال ۱۳۲۵ کار خود را به طور مستقل آغاز کرده است. دکتر پرویز ناتل خانلری آغازگر فعالیت این انتشارات بود. پس از دکتر خانلری، شادروان دکتر ذبیح‌الله صفا با یاری دکتر حسین مینوچهر مدیریت توسعهٔ انتشارات را بر عهده گرفتند.

انتشارات دانشگاه تهران زیر نظر مدیریت ادارهٔ کل خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران اداره می‌شوند. انتشارات دانشگاه تهران، نخستین‌بار با این آرمان پدید آمد که پاسخگوی نیاز دانشجویان باشد، اما به‌مرور نیازهایی فراتر از نیاز نخستین نمودار شدند. در مرحلهٔ اول اساتید نیازمند آن بودند تا با گسترش کمی و کیفی دانشگاه، از آخرین داده‌های علمی برخوردار شوند. پس از اینکه که دانشگاه تهران، مؤلفان بزرگ و سرشناس را جذب برنامه‌های آموزشی خود کرد، انتشارات دانشگاه تهران چاپ و انتشار آثار آنان را نیز در زمرهٔ وظایف خود قرار داد. این رویه تا آنجا ادامه داشت که بندی از اساسنامه به آن اختصاص یافت؛ با این مفهوم که انتشارات دانشگاه تهران خود را ملزم به چاپ متون و آثار فرهنگی ایران‌زمین کرده است. انتشارات دانشگاه تهران تاکنون بیش از ۵٬۰۰۰ عنوان کتاب منتشر کرده است و به طور میانگین در هر روز بیش از یک کتاب منتشر می‌کند.

با سایت رمز فایل در این مطلب همراه باشید.

دانلود پی دی اف کتاب نغمه های جاویدان یا صد بند تاگور از رابیندرانات تاگور

دانلود PDF کتاب نغمه های جاویدان یا صد بند تاگور از رابیندرانات تاگور

کتاب نغمه های جاویدان یا صد بند تاگور از رابیندرانات تاگور

دانلود کتاب نغمه های جاویدان یا صد بند تاگور 

کتاب نغمه های جاویدان یا صد بند تاگور 

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب نغمه های جاویدان یا صد بند تاگور از رابیندرانات تاگور 166 صفحه PDF پی دی اف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مشابه

برو بالا