دانلود کتاب شوان ها انوره دو بالزاک 464 صفحه PDF پی دی اف

حراج

دانلود کتاب شوان ها انوره دو بالزاک


تاریخ انتشار

12 تیر 1403

حجم فایل

5 مگابایت

تعداد صفحات

464

نوع

PDF

قیمت

50000

کتاب شوان ها انوره دو بالزاک 464 صفحه PDF پی دی اف در سایت رمز فایل برای شما مخاطبان به اشتراک گذاشته شده است.

کتاب “شوان ها” اولین اثر انوره دو بالزاک است. او در این اثر به یک بخش مهم و حساس از تاریخ معاصر پرداخته و تأکید می کند که هرگز قصد تمسخر یا تحقیر نظرات یا افراد را نداشته است. بالزاک تلاش کرده تا جزئیات یکی از رویدادهای عبرت آموز و غم انگیز انقلاب فرانسه را روایت کند. او به شخصیت آخرین شوان احترام گذاشته و یاد او را گرامی داشته است. خلق این شخصیت نشان دهنده احترام قلبی نویسنده به اعتقادات اوست.

با سایت رمز فایل در این مطلب همراه باشید.

دانلود کتاب شوان ها

خرید کتاب شوان ها

انوره دو بالزاک کتاب شوان ها

دانلود رایگان کتاب شوان ها

خلاصه کتاب شوان ها

خلاصه کتاب کتاب شوان ها انوره دو بالزاک

آن روز صبح، آن ها فورژه را به مقصد ماین ترک کرده بودند. در مسیر میان فورژه و شهرک ارنه، کوهستان پله رین قرار دارد که همواره محل استراحت مسافران است.

پوشش گروه های مختلف این جمعیت، ترکیب عجیب و جالبی بود و خود افراد نیز به نظر می رسیدند که از مکان ها و شغل های متنوعی آمده اند. بنابراین، شرح این موارد می تواند مفید باشد.

همچنین، باید به این داستان پرچم هایی را اضافه کرد که مردم در این روزها به آن ها اهمیت زیادی می دهند. این پرچم ها علی رغم نظر برخی منتقدان که آن ها را مانعی برای بیان احساسات انسانی می دانند، بسیار مورد توجه هستند.

بسیاری از دهقانان، در واقع بیشترشان، کفشی به پا نداشتند و فقط پوستین های سنگین بزی از گردن تا زانو می پوشیدند. نیم شلوارهای سفید زبر و بی ظرافتی که نشان از عدم علاقه به مهارت های صنعتی داشت، بخشی از لباسشان بود. موهای بلند و باریکشان همچون بخشی از پوشاکشان به نظر می رسید و چهره های غمگینشان را به قدری پنهان می کرد که در نگاه اول می توانستید تصور کنید که پوستین های بزی جزئی از بدن خودشان است. این بیچاره ها به سادگی با حیوانی که لباسشان از پوست آن دوخته شده بود، اشتباه گرفته می شدند.

آنچه در چند خط بالا خواندید، مربوط به بخش ابتدایی کتاب “شوان ها” اثر انوره دو بالزاک است که برای نمونه، شروع روان و توصیفات دقیق نویسنده آورده شده است.

کتاب صوتی شوان ها

قیمت کتاب شوان ها

قیمت کتاب شوان ها انوره دو بالزاک

شوان ها انوره دو بالزاک قیمت

رمان شوان ها انوره دو بالزاک

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب شوان ها انوره دو بالزاک 464 صفحه PDF پی دی اف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مشابه

برو بالا